Umowa o pracę - Konstruktor Mechanik – nr ref. 9252
Bank Danych o Inżynierach Wałcz, Polska 30 października 2017

Opis pracodawcy:
Klient Banku Danych o Inżynierach. Producent wycinarek laserowych – lider pod względem najnowszych rozwiązań i wydajności maszyn.

Zakres obowiązków:

  • konstruowanie
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • rozwijanie i udoskonalanie produktów
  • przygotowanie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne)
  • znajomość oprogramowania Solid Works
  • dobra znajomość zasad rysunku technicznego
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność
  • mile widziane 3-4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do nowoczesnych technologii

Wymagane dokumenty

CV