Umowa zlecenie - Konkurs stażowy – sprzedaż, finanse, HR, logistyka, obsługa klienta
CHEP Polska Warszawa, Polska 31 października 2018

CHEP – światowy lider w zakresie rozwiązań w łańcuchu dostaw.

CHEP Polska ogłasza I edycję konkursu stażowego „ZaCHEP się na staż!”

Zapraszamy do udziału w konkursie studentów wszystkich kierunków, indywidualnie lub w grupach do 3 osób. Konkurs będzie miał formę biznesowego case study, którego rozwiązanie będzie można przedstawić w formie prezentacji, filmu lub raportu. Najlepsze zgłoszenia zostaną zaprezentowane w biurze CHEP w Warszawie, a zwycięzcy odbędą płatne staże letnie w jednym z działów – logistyka, customer service, HR, finanse lub sprzedaż.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać zgłoszenie na casestudy@chep.com, zawierające:

• imię, nazwisko, adres e-mail, nazwę uczelni oraz kierunek studiów każdego z uczestników,

• nazwę drużyny.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 listopada 2018 włącznie. Uczestnicy otrzymają zadanie drogą mailową 18 listopada, po czym będą mieli dwa tygodnie na wysłanie rozwiązania. W razie pytań prosimy o kontakt na casestudy@chep.com.

aplikacja e-mail