Umowa o pracę - Kierwnik recepcji w apartamentowcu
Grupa ZPR Media S.A. Dęblińska, Warszawa, Polska 25 stycznia 2018

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. – wiodąca spółka dużej Grupy kapitałowej działającej w takich segmentach rynku jak media, rozrywka, Internet, hotelarstwo.

Najważniejsze obowiązki:
• Organizacja pracy oraz nadzór działu recepcji i działu sprzątającego
• Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
• Współpraca przed i posprzedażowa z klientami indywidualnymi, korporacyjnymi
• Zarządzanie procesem rezerwacji wpływających do hotelu oraz zarządzanie dostępnością hotelu, a także meldowanie i wymeldowywanie gości
• Kontrola nad płatnościami, fakturami, rozliczeniami z kontrahentami

Wymagania

• Doświadczenie w pracy w hotelarstwie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość pakietu Ms Office
• Wykształcenie minimum średnie, wyższe hotelarskie mile widziane
• Znajomość systemów rezerwacyjnych, obsługa kanałów dystrybucji sprzedaży pokoi
• Samodzielność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
• Umiejętność motywowania i kierowania pracą zespołu
• Odpowiedzialność, dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systematycznie rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny i sportowy na bardzo korzystnych warunkach

Wymagane dokumenty

CV