Umowa o pracę - Kierownika Produkcji w zakresie uprawy fasoli oraz rzepy
Dostiftsgut Mötzow Mötzow, Beetzseeheide, Niemcy 29 listopada 2017

Thiermann Spargel und Berrenfrüchte jest rodzinnym przedsiębiorstwem średniej wielkości, należymy do ścisłej czołówki producentów upraw specjalistycznych. Nasza siedziba znajduje się na terenie wschodnich Niemiec w pobliżu miasta Brandenbug/ Havel. W celu możliwie szybkiego poszerzenia naszego innowacyjnego zespołu pracowników szukamy wsparcia w zakresie produkcji oraz kontroli jakości na stanowisku

Państwa profil:

  • wykształcenie wyższe rolnicze lub ogrodnicze,
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale niewymagana,
  • dobra znajomość języka angielskiego jest pożądana.

Wymagania

Państwa obowiązki:

  • samodzielne zarządzanie procesem uprawy rzepy oraz fasoli (planowanie pól pod uprawę, środki ochrony, siew, itp.)
  • nadzór nad zbiorami oraz procesem pakowania,
  • doskonalenie mechanizacji zbiorów,w sezonie szparagowym wspieranie działu kontroli jakości
  • oraz nadzór nad przebiegiem procesu sortowania i pakowania.

Oferujemy

Nasza oferta:

  • interesujące i urozmaicone miejsce pracy w zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
  • możliwość długotrwałego zatrudnienia w Niemczech,
  • pomoc przy znalezieniu pracy dla Państwa partnera/ partnerki,
  • na życzenie oferujemy wsparcie przy doskonaleniu Państwa znajomości języka niemieckiego np. wieczorny kurs w szkole językowej,
  • na życzenie do dyspozycji mieszkanie w pobliżu miejsca pracy.

Podanie o pracę w języku niemieckim lub angielskim prosimy przesłać drogą listowną na adres:

VIELFRUCHTHOF DOMSTIFTSGUT MÖTZOW · SPARGEL- UND BEERENFRÜCHTE GMBH & CO.KG PANI ISABEL THIERMANN GUTSHOF 1 · 14778 BEETZSEEHEIDE · TELEFON: 03 38 36 – 20 80 LUB DROGĄ ELEKTRONICZNA:Bewerbung@domspargel.de

Wymagane dokumenty

list motywacyjny, CV, swiadectwa