Umowa o pracę - Kierownik Zmiany
Copers International Search Mazowsze, Polska 21 czerwca 2018

Jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Od ponad 30 lat wspieramy naszych Klientów wiedzą i doświadczeniem z zakresu rekrutacji. Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko Kierownika Zmiany.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego na zmianie zgodnie z zasadami BHP i Ppoż. W ramach swoich zadań będzie uczestniczyć we wszystkich działaniach mających na celu usprawnienie oraz optymalizację procesu produkcji.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego procesu produkcji/pakowania
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Zarządzanie zespołem
  • Wdrażanie nowych procedur
  • Kontrola jakości pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe bądź ostatni rok studiów (preferowane kierunki: technologia żywności bądź pokrewne)
  • Znajomość procesu produkcji i maszyn produkcyjnych lub otwartość na naukę
  • Umiejętność obsługi urządzeń produkcyjnych/pakujących lub otwartość na naukę
  • Znajomość zasad jakości, higieny, bezpieczeństwa i ochrony środowiska
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wytrwałość w realizacji powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej (preferowana branża spożywcza)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, zlokalizowanym ok. 30 km od Warszawy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: lewandowska@copers.net z zaznaczeniem w temacie wiadomości „Aplikacja na stanowisko Kierownika Zmiany”.