Umowa o pracę - Kierownik Tartaku
Look For Staff Pro mazowieckie, Polska 30 sierpnia 2017

Firma doradztwa personalnego Look For Staff PRO, obecnie dla swojego Klienta, znanej firmy działającej w branży meblarskiej, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Kierownik Tartaku
Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Nr ref. KTMŚ/09/2017

Obowiązki

  • Realizacja planów produkcyjnych dla swojego wydziału;
  • Zapewnienie ciągłości produkcji zgodnie z planami produkcyjnymi;
  • Zapewnienie zasobów ludzkich i technologicznych oraz organizację pracy wydziałów w sposób zapewniający osiągnięcie celów i KPI;
  • Zapewnienie jakości wyrobów poprzez nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych instrukcji i standardów jakościowych oraz standardów wymaganych przez Klienta;
  • Bieżące monitorowanie raportów rozliczeń produkcji i wskaźników oraz inicjowanie i nadzorowanie działań mających na celu ich poprawę;
  • Zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego we współpracy z Działem Utrzymania Ruchu;
  • Terminowe zaopatrzenie stanowisk w odpowiednie materiały i narzędzia;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z technikami i audytorami Klienta w obszarze swojego wydziału;
  • Przestrzeganie norm zużycia materiałowego, odpadowości, norm zużycia roboczogodzin;
  • Inicjowanie ciągłego doskonalenia umiejętności i wiedzy podległego zespołu;
  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ w zakresie odpowiednim dla zajmowanego stanowiska;
  • Współpraca ze wszystkimi komórkami w ramach zakresu obowiązków w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników pracy;
  • Przestrzeganie wewnętrznych regulaminów i procedur;
  • Terminowość w raportowaniu wyników pracy;
  • Ciągłe doskonalenie metod i narzędzi pracy.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość metod i technik produkcji charakterystycznych dla branży;
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Tartaku;
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją;
  • Znajomość narzędzi optymalizacji procesów,
  • Umiejętność organizowania produkcji;
  • Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii produkcyjnych;
  • Umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z nr ref. KTMŚ/09/2017 na adres: rekrutacja@lfspro.com.pl