Umowa o pracę - KIEROWNIK PRODUKCJI / Z-CA DYREKTORA PRODUKCJI Miejsce pracy: Tomnice k. Krotoszyna
KIEROWNIK PRODUKCJI / Z-CA DYREKTORA PRODUKCJI Miejsce pracy: Tomnice k. Krotoszyna Tomice-Las, Polska 25 sierpnia 2017

Firma „Las-Kalisz” jest najbardziej doświadczoną i jedną z największych na polskim rynku w swojej branży o tym profilu. Posiadamy nowoczesny, nowo wybudowany zakład przetwórstwa dziczyzny w okolicach Krotoszyna. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą rodzinną z dużymi ambicjami i perspektywami. Nasze motto to „Rzetelność kupiecka i najlepszy towar”.

Główne zadania:

  • organizacja produkcji oraz nadzór nad prawidłowym prowadzeniem procesów technologicznych
  • wdrażanie usprawnień i inicjatyw związanych z procesami produkcyjnymi
  • nadzorowanie, koordynowanie, motywowanie i kontrola pracy podległych pracowników
  • planowanie i przeprowadzenie szkoleń pracowników oraz instruktaży stanowiskowych
  • ciągłe podnoszenie jakości i dyscypliny pracy w celu osiągania jak największej wydajności

             wymagań jakościowych dla produktów oraz procesu produkcyjnego

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych

Wymagania

  • student lub absolwent kierunków żywnościowych lub pokrewnych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • dobra komunikatywność i umiejętność kreatywnego myślenia
  • samodzielność w realizacji zadań i podejmowaniu decyzji
  • mile widziane doświadczenie lub znajomość systemu IFS/ BRC/ISO 22 000
  • znajomość branży mięsnej

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, rozwoju i szybkiego awansu
  • profesjonalne środowisko oraz dogodne warunki pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania
  • możliwość zakwaterowania lub pomocy w znalezieniu stałego miejsca zamieszkania
  • wynagrodzenie 7.500 brutto + dodatki, premie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mailowy:

biuro@las-kalisz.pl