Umowa o pracę - KIEROWNIK PRODUKCJI roślin ozdobnych
Plantacja Matcze Marian Baraniuk Matcze, Polska 12 października 2017

Jesteśmy małą, rodzinną firmą. Produkcją roślin ozdobnych zajmujemy się od 1989 roku. Nasza szkółka roślin położona jest w gminie Horodło, wśród lasów i łąk, które sprzyjają uprawie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom rośliny wysokiej jakości.

Do sztandarowych roślin, które produkujemy można zaliczyć:

ROŚLINY ŻYWOPŁOTOWE:

  •  Żywotnik (Tuja) zachodni ‚Smaragd’
  •  Żywotnik (Tuja) zachodni ‚Brabant’
  • Cis pośredni w odmianach: ‚Hicksii’, ‚Hilii’,
  • Berberys tunberga ‚Atropurpurea’
  • Bukszpan wieczniezielony
  • Grab pospolity
  • Buk zwyczajny

ROŚLINY KWITNĄCE:

  • Tawuły japońskie
  • Krzewuszki cudowne
  • Hortensje

KRZEWY I DRZEWA OZDOBNE Z LIŚCI:

  • Pęcherznice kalinolistne
  • Buk zwyczajny w odmianach
  • Robinia akacjowa ‚Umbraculifera
  • Klony

BYLINY I TRAWY:

  • Funkie
  • Żurawki
  • Jeżówki
  • Miskanty

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację planu produkcji ogrodowych roślin ozdobnych  w doniczkach oraz w gruncie.

Zakres zadań:

  •  planowanie i sumienne pilnowanie kalendarza prac związanych z rozmnażaniem i uprawą roślin na każdym etapie ich rozwoju
  •  planowanie i nadzorowanie prac zespołu
  •  planowanie i realizacja prac związanych z gruntową uprawą roślin
  •  pielęgnacja roślin ze szczególną dbałością o ich wysoką jakość
  •  zarządzanie zespołem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ogrodnicze
  • umiejętność rozmnażania w tym szczepienia roślin ozdobnych
  • umiejętność uprawy roślin w tym nawożenia oraz stosowania środków ochrony roślin
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole dającą wiele satysfakcji
  • atrakcyjne zasady wynagradzania w tym wynajem mieszkania

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagane dokumenty

CV