Umowa o pracę - Kierownik Gospodarstwa
FRUMEL Gospodarstwo Rolne Dariusz Melon Tuszyn, Polska 8 marca 2018

Frumel
Gospodarstwo Rolne Dariusz Melon

specjalizujące się w uprawie borówki amerykańskiej i jabłoni, zatrudni:

Kierownika Gospodarstwa

miejsce pracy: Tuszyn, woj. łódzkie

Zadania:

  • realizacja planów inwestycyjnych gospodarstwa;
  • nadzór nad całokształtem działań firmy;
  • codzienne wyznaczanie czynności operacyjnych z uwzględnieniem potrzeb, ekonomicznego uzasadnienia oraz warunków pogodowych;
  • kontrolowanie i rozliczanie ilości wykonanych prac i zużycia środków;
  • wprowadzenie ekonomicznych rozwiązań i optymalizacji kosztów w gospodarstwie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe rolnicze, lub w kierunku zarządzania;
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i chęć nauki;
  • zdolności interpersonalne;
  • dyspozycyjność ;
  • zmysł analityczny i ekonomiczny;
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji;
  • znajomość specyfiki pracy w gospodarstwie;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży rolniczej.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • system premiowy oparty o wyniki ekonomiczne gospodarstwa;
  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę;
  • mieszkanie służbowe;
  • możliwość rozwoju  i pogłębiania wiedzy;
  • niezbędne narzędzia do podjęcia pracy.

Wymagane dokumenty

CV