Umowa zlecenie - Kierownik Budowy
DOMTECHNIK Kwiatowa 3a, Błonie, Polska 26 lutego 2019

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującej się w budowanie domów jednorodzinnych, współpracujemy z wykwalifikowanymi ekipami oraz odpowiedzialnymi dostawcami z branży.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisku związanym z kierowaniem i nadzorem robotami budowlanymi.

Praca stacjonarna i wyjazdowa Błonie, Warszawa, okolice Warszawy

Opis stanowiska:

1.       Zarządzenie i kontrolowanie terminowością prac budowlanych

2.       Rekrutacja nowych ekip budowlanych

3.       Zamawianie materiałów i realizacja zamówień zgodnie z budżetem

4.       Współpraca z ekipami budowlanymi oraz klientami

5.       Nadzór nad jakością wykonywanych prac

Paulina Wojtera

tel. 792 801 801

Wymagania

1.       Odpowiedzialność i samodzielność , dobra organizacja pracy

2.       Umiejętności czytania planów budowlanych/technicznych

3.       Prawo jazdy kategorii B

4.       Komunikatywności, otwarta i przyjazna postawa przy współpracy z ekipami i klientami

Oferujemy

1.       Uczciwe wynagrodzenie podstawowe + premie i bonusy związane z prowadzonymi projektami

2.       Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie

3.       Pomoc  we wdrożeniu się na niniejszym stanowisku, szkolenia

4.       Zmotywowany  zespół i przyjazną  atmosferę pracy

5.       Możliwość rozwoju osobistego

6.       Możliwość szybkiego rozwoju w strukturze firmy

Wymagane dokumenty

CV