Umowa o pracę - kierowca – pracownik spedycji
Wydawnictwo Sigma-NOT Mokotów, Warszawa, Polska 30 sierpnia 2017

Wydawnictwo SIGMA-NOT, należące do Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych – Naczelnej Organizacji Technicznej, to największy polski wydawca prasy fachowej o ukierunkowaniu technicznym. Jako zorganizowana oficyna działa od 1949 r., a najstarszy wydawany tytuł – „Przegląd Techniczny” – liczy sobie 150 lat.

Kierowca – pracownik spedycji

Warunki:
Wynagrodzenie: 2550 zł brutto

Pierwsza umowa na rok. Praca od września 2017 roku.
Praca od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 -15.30
Miejsce pracy: Warszawa- Mokotów, ul Ku Wiśle 7

Zakres obowiązków:

  • Odbiór czasopism z drukarni według ustalonego harmonogramu (na terenie Warszawy)
    • Załadunek i rozładunek czasopism (wiąże się to z dźwiganiem i przenoszeniem)
    • Foliowanie i pakowanie czasopism
  • Transport na pocztę

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do prac magazynowych

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Miłą atmosferę oraz ciągłość i stabilność zatrudnienia

Wymagane dokumenty

CV