Umowa o pracę - Key Account Manager – nr ref. 9101
Bank Danych o Inżynierach Polska 17 lipca 2017

Klient Banku Danych o Inżynierach, światowy lider na rynku klejów, uszczelniania i konserwacji podłoża.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie testów produkcyjnych i wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • sporządzanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków handlowych
  • obsługa techniczna i doradztwo
  • prezentowanie technologii i produktów
  • przygotowywanie prognoz sprzedaży i przekazywanie ich do działu Obsługi Klienta
  • monitorowanie i zbieranie bieżących informacji z rynku

    Miejsce podjęcia pracy:
    dowolne w Polsce

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier mechanik, chemik, elektrotechnik i pokrewne)
  • minimum 6 lat doświadczenia pracy w sprzedaży B2B Industry
  • znajomość technologii klejenia i klejów termotopliwych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do częstych podróży
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

Firma oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń

Wymagane dokumenty

CV