Umowa zlecenie - JUNIOR/STAŻYSTA E-COMMERCE
GroupM Sp. z o.o. Stanisława Żaryna 2B, Warszawa, Polska 5 lipca 2017

GroupM to największa na świecie grupa mediowa skupiająca domy mediowe należące do WPP Maxus, MEC, MediaCom, Mindshare. Spółka funkcjonuje jako partner kooperacyjny dla w/w domów mediowych m.in. w obszarze performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Główne zadania:

  • praca w oparciu o najnowsze technologie pozwalające na prowadzenie działań z zakresu      marketingu i sprzedaży online
  • poznawanie i wykorzystywanie najnowszych rozwiązań marketingowych
  • pomoc w planowaniu, optymalizacji, raportowaniu i rozliczaniu kampanii z zakresu działań w jednym z wybranych obszarów: Performance Marketingu, Programmatic, Social lub SEM

Wymagania

  • chęć rozwoju i nauki
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie kształcenia (studia niestacjonarne, indywidualny tok lub ostatni semestr – szukamy osoby na stałe w pełnym wymiarze czasu dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie internetowym rynkiem reklamowym w zakresie jednego z obszarów: Performance, SEM, Programmatic, Social Media (optymalizacja kampanii, nie prowadzenie funpage)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa znajomość zagadnień i wskaźników (CPC, CPM, CTR etc.) z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczenia w najszybciej rozwijających się dziedzinach marketingu interaktywnego oraz naukę optymalizacji działań reklamowych
  • pracę dla największych reklamodawców na polskim rynku
  • współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów
  • szybki rozwój dzięki ambitnym zadaniom, szkoleniom i współpracy międzynarodowej
  • pełne wyzwań zadania, motywującą, otwartą i koleżeńską atmosferę
  • dodatkowe benefity

Wymagane dokumenty

CV