Umowa o pracę - Junior Trafficker
Gemius SA Warszawa, Polska 25 lipca 2017

Gemius SA – jesteśmy polską firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać internet w biznesie. Od 1999 roku badamy internautów pod kątem korzystania z mediów cyfrowych, tworząc w ten sposób unikalny socjodemograficzny profil e-konsumentów. Mierzymy oglądalność stron www i aplikacji, a także materiałów audio i wideo z poszczególnych źródeł ruchu, tj. komputerów, tabletów i smartfonów. Nasza firma działa w ponad 30 krajach w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie (region EMEA), a w 14 z nich posiadamy oddziały. Naszymi klientami są reklamodawcy, wydawcy, domy mediowe, agencje reklamowe i firmy z sektora e-commerce. Prowadzone przez nas badania realizowane są zgodnie z zasadami międzynarodowego kodeksu ICC/ESOMAR. Tworzymy własną technologię przetwarzania i składowania danych.

Zakres obowiązków:

Do Twoich głównych zadań należeć będzie m.in.:

  • przygotowywanie skryptów do monitoringu/emisji kampanii reklamowych w internecie,
  • kontrola przebiegu kampanii,
  • weryfikacja poprawności technicznej kreacji reklamowych,
  • diagnozowanie i zgłaszanie błędów,
  • świadczenie pomocy technicznej z zakresu zagadnień powiązanych z produktami firmy,
  • przygotowywanie raportów, dokumentacji oraz prezentacji związanych z produktami firmy,
  • prowadzenie szkoleń dla Klientów i pracowników firmy,
  • wsparcie działu sprzedaży,
  • inne zadania związane z zapewnieniem wsparcia technicznego dla Klientów.

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą samodzielną i sumienną, a dodatkowo cechuje Cię:

  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa i umiejętność pracy w zespole,

a także posiadasz:

  • podstawową wiedzę z zakresu HTML i/lub JavaScript,
  • dobrą znajomość języka angielskiego,
  • zdolności analityczne,

to chcielibyśmy Cię poznać.

Oferujemy

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • ponieważ masz szansę zdobyć doświadczenie w pracy z aplikacjami, które przetwarzają bardzo duże ilości danych,
  • ponieważ będziesz miał szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy poprzez możliwość samodzielnej realizacji projektów oraz opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań,
  • ponieważ będziesz miał możliwość poznania metod badania internetu pod okiem najlepszych specjalistów,
  • ponieważ zapewnimy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową),
  • ponieważ proponujemy Ci nieformalny styl pracy i szeroki pakiet socjalny (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami, kartę Multisport/Medicover, świeże owoce i warzywa w kuchniach, itp.),
  • zagwarantujemy Ci dobre warunki pracy (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy) oraz stabilne zatrudnienie.