Umowa o pracę - MŁODSZY ANALITYK KREDYTOWY
CREDENDO – SHORT-TERM EU RISKS úvěrová pojišťovna, a.s., Spółka Akcyjna Oddział w Polsce Inflancka 4c, Warszawa, Polska 20 lipca 2018

Jesteśmy częścią grupy Credendo, czwartej pod względem wielkości grupy europejskich ubezpieczycieli kredytów, specjalizującej się w różnych obszarach ubezpieczeń kredytowych w czternastu krajach europejskich.

Do naszego zespołu Underwriting w Warszawie poszukujemy pracownika na stanowisku Junior Underwriter/ Młodszy analityk kredytowy.

Jakie są główne zadania ?

• Będziesz zarządzał portfelem spółek, które ocenisz na podstawie analizy ryzyka kredytowego

• Będziesz samodzielnie oceniał ryzyko firm i podejmował decyzje w sprawie wniosków o limity kredytowe w obszarze twoich kompetencji

• Będziesz aktywnie poszukiwał dostępnych informacji o ocenianych firmach i grupach międzynarodowych

• W związku z oceną firmy będziesz w stałym kontakcie zarówno z klientami, jak i ocenianymi firmami

• W trakcie oceny spółek, będziesz komunikować się z działami wewnętrznymi firmy, w tym współpracownikami z naszych oddziałów zagranicznych

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydata ?

•wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: ubezpieczenia, bankowość/finanse,  ekonomia,
• umiejętności analitycznych
• wiedzy z obszaru analizy finansowej
• doświadczenie zawodowe będzie zaletą
• znajomości języka angielskiego
• znajomość innego języka obcego mile widziana
• biegłej znajomości obsługi komputera w zakresie aplikacji MS Office
• rzetelności, odpowiedzialności, pracowitości, cierpliwości, dobrych umiejętności komunikacyjnych

Oferujemy

Co oferujemy ?
• umowę o pracę
• pracę w przyjaznym i komunikatywnym zespole w firmie międzynarodowej
• możliwość pracy w stabilnej i dobrze prosperującej firmie z sektora finansowego
• możliwość wzięcia udziału w stażach za granicą
• szerokie możliwości dalszego rozwoju osobistego i zawodowego, możliwość nauki wybranego języka obcego
• atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty

CV