Staż/praktyki - Junior Resourcing Consultant
Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 26 września 2016

Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 245 biur w 33 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura HAYS zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie.

Staż/praktyki - Junior Resourcing Consultant

Do naszego warszawskiego zespołu IT Contracting poszukujemy stażysty na stanowisko:


Junior Resourcing Consultant


Na powyższym stanowisku będziesz odpowiadał/a za aktywne poszukiwanie kandydatów oraz rozbudowywanie bazy Kandydatów przy wykorzystaniu różnorodnych metod, nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych oraz poprzez kreowanie nowych sposobów przyciągania talentów. Ponadto będziesz tworzyć i publikować ogłoszenia w dedykowanych portalach internetowych, będziesz również uczestniczyć w rozmowach rekrutacyjnych z doświadczonymi Konsultantami. Twoja praca i zaangażowanie będzie miało realny wpływ na sukcesy całego zespołu, którego będziesz pełnoprawnym członkiem.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają praktyczne umiejętności w zakresie wyszukiwania informacji, są silnie zmotywowani do osiągania wyznaczonych celów, cechują się dobrą organizacją pracy, pozytywnym nastawieniem i kreatywnością w podejściu do napotykanych trudności. Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego.  Jeśli interesujesz się rekrutacją, dołącz do zespołu, który wspólnie buduje usługę zatrudnienia zewnętrznego dla kandydatów z doświadczeniem specjalistycznym oraz managerskim. 


Oferujemy

W zamian za to chcemy zaoferować Ci staż w niezwykle zaangażowanym w każdy projekt, dynamicznym zespole w oparciu o umowę zlecenie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan wdrożenia oraz umożliwimy rozwój zawodowy poprzez szkolenia merytoryczne oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych.

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 1500 zł brutto.

Zdobądź pierwsze doświadczenia z Nami – w renomowanej i globalnie rozpoznawalnej organizacji, która znajduje się w samym centrum Warszawy. Oferta jest skierowana do osób dostępnych w pełnym wymiarze godzin.

Prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu! Aplikację wyślij na adres: ajablonska@hays.pl


Wymagane dokumenty

CV