Umowa o pracę - Junior Project Coordinator
Gemius SA Domaniewska 48, Warszawa, Polska 2 lipca 2018

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Jesteśmy na rynku  już kilkanaście lat i nasz  cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.
Informacje, które dostarczamy to m.in. dane socjogeograficzne internautów na wybranych rynkach. Są to również dane analityczne o liczbie odwiedziny na konkretnych witrynach oraz dane o ilości reklam publikowanych w internecie. Wycinek tego co robimy znajdziesz na: Hot Gemius, AdReal czy Ranking.pl.

Na stanowisku Junior Project Coordinator dołączysz do zespołu Client Service, który realizuje badanie oglądalności witryn internetowych i reklam oraz profilu społeczno-demograficznego internautów w kilkudziesięciu krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Aby dowiedzieć się więcej o badaniu i poznać jego wyniki odwiedź stronę: https://audience.gemius.com/pl/   oraz https://adreal.gemius.com/site/

Szukamy osoby, która będzie uczestniczyła w koordynacji i realizacji badania gemiusAudience oraz gemiusAdReal we współpracy z zespołem analityków, deweloperów oraz pracowników oddziałów lokalnych wybranych rynków.

 Twoimi zadaniami będą:

– koordynacja badania na wybranych rynkach, w tym:

– zrozumienie specyfiki działania danego rynku i szukanie rozwiązań dla lokalnych potrzeb,

– proponowanie zmian w badaniu, które będą wychodziły naprzeciw oczekiwaniom Klienta,

– dbanie o najwyższą jakość badania,

– koordynacja procesu wdrażania zmian w badaniu w ramach Centrali i odpowiednie komunikowanie tych zmian Klientom,

  • usprawnienie przepływu informacji między biurem lokalnym a zespołami w Centrali,
  • dbałość o terminowe przygotowanie raportów i zleconych zadań,
  • świadczenie wsparcia merytorycznego dla Klientów wewnętrznych z oddziałów zagranicznych,
  • analiza trendów badania i praca nad jego rozwojem.

Wymagania

Jeśli wyróżnia Cię chęć ciągłej nauki oraz jesteś osobą samodzielną i zorganizowaną, a także:

  • znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • lubisz pracę z ludźmi,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • angażujesz się w powierzone projekty,
  • masz pierwsze doświadczenia w obsłudze Klienta,

to chcielibyśmy Cię poznać!

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość prowadzenia badań społecznych,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • umiejętności pracy w środowisku Linux/Unix.

Oferujemy

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • będziesz brać czynny udział w największym w naszej części świata projekcie badania internetu,
  • na co dzień będziesz funkcjonować w międzynarodowym środowisku, rozwojowej i dynamicznej branży,
  • damy Ci mnóstwo możliwości do wykazania własnej inicjatywy,
  • zapewnimy Ci komfortowy system szkoleń pod okiem najlepszych specjalistów,
  • zagwarantujemy Ci dobre warunki pracy, stabilne zatrudnienie oraz ciekawe benefity (m.in. zdrowa żywność, lekcje w-f, kursy angielskiego, masaże…).

Proces rekrutacji

 Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą rozmowy telefonicznej. Kolejny etap to spotkanie rekrutacyjne, następnie kandydaci zapraszani są do rozwiązania zadania rekrutacyjnego, które ocenione będzie przez przyszłych przełożonych. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Jak złożyć dokumenty

 Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

formularz aplikacyjny na stronie: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a69ee7776c08410ba739a8360ac7a8eb