Umowa o pracę - Junior Pentester
Cybercom Poland Sp. Z o.o. Hrubieszowska, Warszawa, Polska 7 czerwca 2017

Cybercom Poland to MY i nasze PASJE! Wierzymy w zespół, współdziałanie i mamy odwagę realizować śmiałe, zaawansowane technologicznie projekty. Wspólnie tworzymy międzynarodowe środowisko pracy
i wysoka kulturę organizacji w obszarze wytwarzania oprogramowania i projektowania rozwiązań IT.

Obowiązki:

  • Wykonywanie pentestów (infrastruktury i aplikacji)
  • Audyt kodu źródłowego
  • Tworzenie exploitów
  • Analiza polityki bezpieczeństwa

Wymagania

Posiadasz ogólną wiedzę z zakresu IT oraz znajomość języków programowania takich jak: Python, PHP, Java, Javascript, C/C++, Ruby?

Chcesz się rozwijać i jesteś osobą, która lubi pracę w miłej atmosferze w młodym zespole?

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o skandynawskiej kulturze pracy
  • wspieranie pasji naszych pracowników, m.in. drużyna piłkarska, drużyna siatkarska
  • zajęcia języka angielskiego lub szwedzkiego w biurze firmy
  • prywatną opiekę medyczną – pakiet indywidualny lub rodzinny
  • pakiet sportowy – OK System
  • elastyczne godziny pracy
  • brak dress code’u
  • wyjazd integracyjny, piknik sportowo-rekreacyjny, wyjścia firmowe, wycieczki rowerowe
  • konkurencyjne warunki finansowe wraz z pakietem bonusów (m.in. dofinansowanie do urlopu)
  • game/chill-out room, m.in. piłkarzyki, rzutki, ping-pong – organizacja wewnętrznych turniejów
  • dobrze wyposażoną bibliotekę, a także możliwość jej poszerzania o sugerowane pozycje
  • „owocne” poniedziałki – dostawa świeżych owoców w każdy poniedziałek

Wymagane dokumenty

CV