Umowa o pracę - Junior Online Market Analyst (FR)
Gemius SA Warszawa, Polska 24 kwietnia 2017

Gemius SA – jesteśmy polską firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać internet w biznesie. Od 1999 roku badamy internautów pod kątem korzystania z mediów cyfrowych, tworząc w ten sposób unikalny socjodemograficzny profil e-konsumentów. Mierzymy oglądalność stron www i aplikacji, a także materiałów audio i wideo z poszczególnych źródeł ruchu, tj. komputerów, tabletów i smartfonów. Nasza firma działa w ponad 30 krajach w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie (region EMEA), a w 14 z nich posiadamy oddziały. Naszymi klientami są reklamodawcy, wydawcy, domy mediowe, agencje reklamowe i firmy z sektora e-commerce. Prowadzone przez nas badania realizowane są zgodnie z zasadami międzynarodowego kodeksu ICC/ESOMAR.

Umowa o pracę - Junior Online Market Analyst (FR)

Dołączysz do zespołu rozwijającego badanie rynku reklamy online gemiusAdReal, które dostarcza Klientom dane pozwalające na analizowanie strategii konkurencji i efektywności własnych kampanii reklamowych.

Do Twoich zadań będzie należeć:

• kontakt z Klientami oraz partnerami zewnętrznymi z Francji,
  • wsparcie działań marketingowych,
  • kategoryzacja kampanii online na rynku francuskim na podstawie obejrzanych reklam,
  • wybór określonej kategorii oraz podkategorii produktu,
  • czuwanie nad jakością badania reklamy internetowej we współpracy z zespołem odpowiedzialnym za kategoryzację.

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego,
  • znajomość francuskich marek oraz rynku reklamowego,
  • zainteresowanie digital marketingiem,
  • umiejętność sprawnego wyszukiwania treści w internecie,
  • dokładność i obowiązkowość,
  • umiejętność szybkiej nauki oraz ciekawość.

Dodatkowe wymagania:

• udział w wymianach studenckich lub dłuższy pobyt we Francji

Dlaczego warto z nami współpracować?

• dołączysz do firmy, która jest liderem w pomiarze aktywności internetowej użytkowników w Europie,
  • poznasz tajniki branży marketingu internetowego i reklamy online dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami,
  • będziesz brał udział w rozwoju innowacyjnego badania monitorującego działania marketingowe w sieci,
  • realizowane przez nas projekty są nowatorskie i nieprzeciętne,
  • zapewnimy Ci możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową itd.),
  • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, elastyczne godziny pracy, bardzo dobre relacje między pracownikami),
  • oferujemy ciekawe benefity (m.in.: zdrowa żywność, lekcje w-f, masaże).

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz znajdujący się na stronie: https://www.gemius.pl/formularz-aplikacyjny/job/junior-online-market-analyst-fr.html