Umowa o pracę - Junior Network Specialist
Coberon Sp. z o.o. Warszawa, Polska 24 października 2018

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy technologicznej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Network Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie i zarządzanie rozległą infrastrukturą sieciową w centrali i oddziałach
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych: routery i przełączniki Cisco, modemy, konwertery
  • Uczestnictwo w projektach i wdrożeniach rozwiązań sieciowych
  • Diagnoza, obsługa i naprawa awarii występujących w sieci
  • Planowanie rozwoju sieci
  • Wsparcie techniczne
  • Tworzenie i praca z dokumentacją techniczną

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z obszaru systemów serwerowych, sieci komputerowych lub pokrewne)
  • Znajomość zasad działania sieci LAN, TCP/IP, switching (VLANs) oraz sprzętu biurowego sprzętu IT (laptopy, serwery, drukarki)
  • Znajomość rozwiązań opartych o

       – urządzenia CheckPoint, instancje fizyczne i wirtualne

       – VPN site-2-site, client-2-site IPSec, SSL

       – Cisco Catalyst 29xx, 4xxx, ISE, Prime

       – zagadnienia routingu i “switchingu”  warstw 2, 4-7

       – zagadnienia sieci bezprzewodowych opartych o rozwiązania kontrolerów bezprzewodowych i lekkich       punktów dostępowych Cisco

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalenia priorytetów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na naukę i rozwój umiejętności

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Międzynarodowe środowisko oraz praca w przyjaznej atmosferze w centrum Warszawy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity pozapłacowe
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji funkcyjnych i przywódczych w ramach programów rozwojowych w firmie

Wymagane dokumenty

CV