Umowa zlecenie - Junior Growth Hacker
Connectmedica Sp. z o.o. Warszawa, Polska 19 lipca 2017

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com

Waywer to dynamicznie rozwijający się Startup, który buduje dział sprzedaży. Poszukujmy młodej i ambitnej osoby, która wspólnie z nami chce podbić rynek polski i międzynarodowy. Mamy doświadczonych managerów, którzy nauczą Cię najlepszych praktyk.
Jeśli interesujesz się marketingiem i biznesem, jesteś na początku kariery i chcesz odnieść pierwszy sukces, dołącz do Waywer. Oferujemy Ci niepowtarzalną możliwość rozwoju przy produkcie Highp, który został wyróżniony przez MIT. Potrafisz organizować swój czas pracy? Świetnie, dołącz do nas. Tutaj będziesz mógł samodzielnie decydować o godzinach swojej pracy. Chcemy, żebyś jak najlepiej czuł się wykonując pracę, dlatego jeśli będziesz tego potrzebować, będziesz pracować zdalnie.

Wymagania

 Od optymalnego kandydata oczekujemy…

  • Łatwości w prowadzeniu rozmów telefonicznych z Klientami.

  • Wyjątkowo rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz współpracy w grupie.

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office.

  • Statusu studenta.

  • Dostępności min. 30 godzin w tygodniu.

  • Biegłej znajomości języka angielskiego – mile widziane.

  • Chęci dalszego rozwoju w dziale sprzedaży.

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży/obsłudze klienta – mile widziane.

Oferujemy

Aby móc wykonywać zadania efektywnie…
Będziesz pracować w rozwijającym się zespole, pełnym ludzi z pasją. Rośniemy szybko i dajemy rewelacyjną okazję rozwoju personalnego.
Czeka na Ciebie jasno określona ścieżka kariery. Będziesz mieć możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy.
Lubisz podróżować? Będziesz uczestniczyć w targach i konferencjach na terenie Europy i USA.
Dołącz do nas – praca może być rewelacyjną przygodą!

Prosimy o aplikację za pośrednictwem strony: http://bit.ly/2uyzogS

Wymagane dokumenty

CV