Umowa zlecenie - Junior Finance Specialist
Troaching Institute Wspólna 69/8 00-687 Warszawa, Polska 7 kwietnia 2017

Anioły Kariery to międzynarodowa, butikowa firma doradztwa kariery.

Wspieramy profesjonalistów w podejmowaniu kolejnych kroków w ich karierze. Piszemy dla nich CV i listy motywacyjne. Przygotowujemy ich do rozmów kwalifikacyjnych. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku w Polsce i od tego czasu bardzo się rozwinęliśmy – pracują z nami konsultanci z całej Europy.

Obowiązki:

  • prowadzenie księgowości w programie wFirma
  • zarządzanie fakturami
  • zarządzanie płatnościami i rozliczeniami
  • administracja biura

Nie oczekujemy, że masz już takie doświadczenie – wszystkiego Cię nauczymy. Jedyne, czego wymagamy, to chęć nauki i zainteresowanie finansami!

Dodatkowo z nami nauczysz się:

  • jak zarządzać projektami, czasem i pracą
  • jak wykonać badanie rynku (research)
  • jak przygotować konkurencyjne CV i dokumenty aplikacyjne
  • jak wykreować swój wizerunek w Internecie, by zostać zauważonym
  • jak zachowywać się na rozmowach kwalifikacyjnych i w trakcie całego procesu rekrutacyjnego
  • pracy w międzynarodowym środowisku
  • pracy z klientem i etykiety biznesowej
  • efektywnej pracy i komunikacji
  • efektywnego wykorzystywania narzędzi open source

Wymagania

Poszukujemy studentów:

  • na 1., 2. lub 3. roku studiów licencjackich na kierunkach związanych z księgowością czy finansami
  • osób posługujących się płynnie językiem angielskim
  • osób systematycznych i zdyscyplinowanych
  • osób proaktywnych
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy (ok. 20 h tygodniowo)
  • możliwość pracy z doświadczonym i międzynarodowym zespołem
  • szkolenia
  • laptop służbowy na czas współpracy
  • po 6-miesięcznym szkoleniu: stawkę godzinową w wysokości 14,8 PLN brutto (okres szkolenia jest również płatny)

Wymagane dokumenty

CV w języku angielskim