Umowa o pracę - Junior Developer
InfiniteDATA Services Sp. z o.o. Nowogrodzka 50, Warszawa, Polska 26 kwietnia 2017

InfiniteDATA jest innowacyjną, polską firmą realizującą projekty w obszarze BI i DWH z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i najlepszych praktyk IT. Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem prowadzą projekty rozwoju dużych hurtowni danych dla znanych marek w branżach: bankowej, telekomunikacyjnej i FMCG. Nasi klienci często stawiają nas przed wyzwaniami, na które odpowiadamy nieszablonowymi rozwiązaniami.

Nasz autorski system dla przedsiębiorstw: ScheduleIN służy do zarządzania procesami w systemach IT, dając jeden wspólny punkt kontroli nad środowiskami zbudowanymi w oparciu o różne technologie. Z sukcesem wdrażamy ScheduleINa w największych firmach. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązanie skutecznie konkuruje z innymi tego typu narzędziami dostarczanymi przez globalne korporacje.

Umowa o pracę - Junior Developer

Aktualnie szukamy Junior Developera do strategicznych projektów rozwoju i transformacji dużych hurtowni danych. Projekty realizowane są w Warszawie w biurze InfiniteDATA (Śródmieście, blisko metra), lub w siedzibie klienta.

Wymagania

  • Podstawowa znajomość PL/SQL
  • umiejętność programowania w Bashu lub innym języku skryptowym dla Linuxa.

Oferujemy

Oferujemy długoterminową współpracę udział w ciekawych projektach rozwoju hurtowni danych dla znanych marek, możliwość nauki nowych technologii, stałe wsparcie jednego z naszych architektów, zajęcia z języka angielskiego i program szkoleń doskonalących umiejętności zarówno techniczne, jak i miękkie.

Zapewniamy możliwość dynamicznego rozwoju, nabywania cennego doświadczenia i kontakt z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach.


Wymagane dokumenty

CV