Umowa o pracę - Junior Database Administrator
4IT Solutions Sp. z o.o. Warszawa, Polska 16 października 2017

Junior Database Administrator

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie wysokodostępnymi środowiskami baz danych Oracle
  • zapewnienie ciągłości pracy oraz identyfikacja i rozwiązywanie problemów

Wymagania

Kwalifikacje:

  • Absolwent lub student ostatniego roku na kierunku informatyka lub pokrewnym
  • Znajomość baz danych Oracle 11g/12c
  • Umiejętność pisania skryptów w oparciu o: Bash lub Python
  • Znajomość systemów Linux (RHEL)
  • Znajomość języka angielskiego

    Dodatkowe atuty:

  • Znajomość RAC, DataGuard, EM Cloud Control
  • Znajomość PL/SQL
  • Znajomość wirtualizacji Oracle VM
  • Znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracji: Ansible lub Puppet lub Chef
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych Weblogic, JBoss na poziomie administratora
  • Znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL, DB2

Oferujemy

Praca na rzecz jednej z największych firm informatycznych na świecie

  • Pełny etat
  • Dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w zespole profesjonalistów
  • Miejsce pracy – Warszawa lub praca zdalna

Wymagane dokumenty

CV