Umowa zlecenie - Junior Data Processing Specialist
Travelist Sp. z o.o. Cicha 7, Warszawa, Polska 6 września 2017

Stworzony z pasji, wiedzy, doświadczenia i potrzeby realizowania marzeń, Travelist jest największym klubem travelowym na świecie. Działa obecnie w 14 krajach (pod markami Travelist i Secret Escapes). Odwiedzany codziennie przez miliony użytkowników pozwala na rezerwację wymarzonego wyjazdu do tysięcy hoteli na całym świecie.

Finansowany przez kilka dużych funduszy Venture Capital, w tym Google Ventures, jest najszybciej rozwijająca się firmą w branży online travel w Europie.

W Polsce nasz serwis odwiedza ponad 2 miliony użytkowników miesięcznie, a w naszym warszawskim biurze znajdziesz ponad 80 osób, które łącząc profesjonalizm z brakiem sztywnych korporeguł tworzą niezwykłą atmosferę umożliwiającą rozwój zawodowy.

Szukamy pracownika działu marketingu operacyjnego, który będzie odpowiedzialny za zadania związane z wprowadzaniem, aktualizacją, przetwarzaniem i optymalizacją danych. Związane są one z ofertami prezentowanymi na portalu Travelist.pl. Osoba na tym stanowisku ściśle współpracuje z pracownikami działu Sprzedaży, przetwarzając otrzymane dane ofert i wprowadzając je do systemu zgodnie z ustalonymi procedurami.

Jest to doskonałe stanowisko dla osoby, która pragnie poszerzać wiedzę ekspercką w branży e-commerce.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Wprowadzanie i redagowanie treści w narzędziu CMS
  • Bliska współpraca z copywriterami i grafikami oraz działem sprzedaży
  • Odpowiedzialność za terminową i jakościową emisję ofert na witrynie www
  • Realizacja zgłoszeń i próśb trafiających do działu (poprawki w ustawieniach ofert)
  • Zarządzanie przepływem informacji
  • Tworzenie raportów

Wymagania

  • Student II lub wyższego roku studiów
  • Zdolność logicznego myślenia i pracy z kompleksowymi danymi
  • Dokładność, szczegółowość
  • Umiejętność pracy zgodnie z wyznaczonymi procesami
  • Motywacja, zaangażowanie, samodzielność
  • Mile widziane doświadczenie w organizacjach studenckich i poza studenckich
  • Dostępność min. 35 h/tydzień

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny pakiet benefitów
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i długoterminowego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce
  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne
  • Pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków
  • Przyjazne biuro w dogodnej lokalizacji
  • Możliwość pogodzenia pracy ze studiami

Do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania
określone w niniejszym ogłoszeniu.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Travelist Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Travelist Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cichej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

CV (z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie Twoich danych osobowych)