Inna forma zatrudnienia - Junior Consultant ERP (Finanse, Dystrybucja, Produkcja)
Xelto Sp z. o.o. Staniewicka, Warszawa, Polska 5 czerwca 2018

Jesteśmy firmą doradztwa informatycznego, mamy wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania Oracle JD Edwards. Nasz zespół to doświadczeni i zaangażowani Konsultanci. Zaufali nam Klienci z Polski, Stanów Zjednoczonych, Holandii, Francji, Luksemburga i Rosji. Mamy świadomość, że do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej nie wystarczy już dobry pomysł i intuicja, ale umiejętność sprawnego działania i szybkiego dostosowywania się do zmian. Dlatego z pasją tworzymy i dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania wspomagające zarządzanie firmą. Obecnie uczestniczymy we wprowadzaniu na polski rynek nowego, nowoczesnego pakietu ERP w chmurze. Poszukujemy zatem kilku osób, które wspólnie z nami chciałyby podjąć się stworzenia nowego zespołu w ramach Xelto.

• Na początku dużo szkoleń certyfikacyjnych i poznawania nowego systemu
  • Budowanie metodyki wdrożeń nowego produktu w Xelto
  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych
  • Analizowanie oraz rozwiązywanie problemów biznesowych i systemowych