Umowa o pracę - Junior Configuration Manager
4IT Solutions Sp. z o.o. Warszawa, Polska 22 maja 2018

Junior Configuration Manager

Zadania:

  • Zarządzanie repozytoriami kodu tj. SVN, GIT,
  • Budowa i wersjonowanie aplikacji na podstawie kodów źródłowych,
  • Automatyzacja i integracja procesów z wykorzystaniem narzędzi tj. Jenkins/Artifactory,Gitlab
  • Bieżące wsparcie zespołu developerskiego,
  • Tworzenie dokumentacji.

Wymagania

  • Znajomość narzędzi do wersjonowania tj. SVN/GIT,
  • Znajomość Linux na poziomie zaawansowane użytkownika,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.

    Mile widziane:

  • Znajomość Ant, Maven, Java
  • Znajomość serwera aplikacyjnego tj. WebLogic/JBoss
  • Znajomość Perl, Python, inne języki skryptowe.

Oferujemy

  • Praca na rzecz jednej z największych firm informatycznych na świecie,
  • Dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w zespole profesjonalistów.

Wymagane dokumenty

CV