Umowa o pracę - Junior Business Manager (Junior Key Account Manager)
Margo Aleje Jerozolimskie 56C, Warszawa, Polska 25 maja 2018

Kilka słów o nas:   Stworzona w 2005 roku we Francji, firma Margo jest wiodącą firmą konsultingową świadczącą usługi IT. W naszych oddziałach w Paryżu, w Londynie i w Warszawie zatrudniamy już ponad 300 osób, a w rankingach zajmujemy pozycje nr 1 pod kątem jakości świadczonych usług. Pomagamy naszym Klientom tworzyć wysoce wydajne systemy informatyczne, wspieramy ich w audytach aplikacji, migracjach, integracjach i refaktoringu, ułatwiamy zarządzanie danymi a także wdrażamy do Działów IT zwinne metody organizacji pracy.   Wciąż zachowaliśmy “startupowego” ducha, zatem nasza praca oparta jest na partnerstwie i zaufaniu. W ludziach widzimy ogromny potencjał, dlatego pracownikom powierzamy dużą odpowiedzialność, dając im jednocześnie sporą swobode działania i inwestując w ich rozwój. U nas kazdy może mieć wpływ na kształt firmy i kierunek jej rozwoju. To właśnie w ten sposób jesteśmy w stanie tworzyć tak przyjazne i stymulujące środowisko pracy i wspólnie kształtować przyszłość świata IT.

Umowa o pracę - Junior Business Manager (Junior Key Account Manager)

Kontekst:

Jako Junior Business Manager dołączysz do dynamicznie rozwijającego się, istniejącego od 2014 roku, polskiego oddziału znanej francuskiej firmy konsultingowej, świadczącej usługi IT. Pomożesz nam w rozwijaniu biznesu w obszarze dostarczania Klientom wykwalifikowanych Specjalistów IT, którzy z naszego ramienia będą realizować dla nich projekty. Będziesz dbać o systematyczne powiększanie grona Klientów i naszego zespołu, a także o rozwijanie naszej oferty.

 

W Margo znajdziesz uśmiechniętych i pełnych entuzjazmu ludzi, wśród których praca będzie przebiegała w przyjaznej atmosferze, a panująca tu kultura partnerstwa pozwoli Ci mieć realny wpływ na rozwój firmy.

 

 

·       ·       ·       ·       ·       ·       ·       ·       ·       ·       ·       Raportowanie do Senior Business Managera

Wymagania

·       ·       ·       ·       ·       ·       ·       ·       ·       Bardzo dobrze mówisz po angielsku


Oferujemy

·       ·       ·       ·       ·       ·       Bardzo dobrą atmosferę pracy, wyjścia integracyjne


Wymagane dokumenty

CV