Umowa o pracę - Junior Business Analyst
Hays Poland Sp. z o.o. Mokotów, Warszawa, Polska 26 maja 2017

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od ponad 40 lat, Hays posiada 240 biur w 33 krajach. Łącznie pracuje w nich ponad 9 tysięcy ekspertów w 20 specjalizacjach.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej instytucji finansowej z branży fin-tech – poszukujemy osoby na stanowisko

Junior Business Analyst

Umowa o pracę - Junior Business Analyst

Osoba zatrudniona dołączy do zespołu, zajmującego się rozwojem aplikacji, która jest wewnętrznym narzędziem, zapewniającym przyjazny dla użytkownika interfejs do zarządzania operacjami na opcjach walutowych (FX Option).

Twoja rola będzie polegać na pośrednictwie pomiędzy użytkownikami aplikacji a resztą zespołu. Wśród Twoich zadań będzie zatem zbieranie i analizowanie zapytań użytkowników, rozwiązywanie problemów (1st line), a także przypisywanie bardziej złożonych problemów odpowiednim członkom zespołu. Dodatkowo będziesz ściśle współpracować z zespołem programistów, przekazując feedback użytkowników na temat wykorzystania aplikacji, oraz będziesz brać udział w testowaniu nowych i obecnie istniejących funkcji aplikacji.

Wymagania

Poszukujemy absolwentów informatyki/kierunków finansowych/matematyki/ekonomii/itp., posiadających podstawową wiedzę z zakresu instrumentów finansowych OTC i/lub zarządzania transakcjami lub ryzykiem (lub chęć do jej zdobycia). Mile widziane osoby z pierwszym doświadczeniem zawodowym w obszarze finansów lub technologii (staże, praktyki).

Większość projektów odbywa się w międzynarodowym zespołach, dlatego płynna znajomość języka angielskiegojest warunkiem koniecznym (B2/C1).

Osoba zatrudniona będzie pomostem pomiędzy stroną biznesową a informatyczną, dlatego ważne jest co najmniej podstawowe zrozumienie IT i cyklu rozwoju aplikacji w organizacji. Dodatkowym atutem będzie równieżdoświadczenie w projektach międzynarodowych z obszaru IT.


Oferujemy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, a poza tym posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, prezentacyjne i komunikacyjne, jesteś zorientowany na klienta, elastyczny i myślący rozwiązaniami – aplikuj i zdobądź możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, oferującej konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym i pakietem benefitów, jak również zróżnicowany zakres zadań oraz miłą atmosferę pracy.


Wymagane dokumenty

CV w języku angielskim