Umowa o pracę - Stażysta w dziale księgowości
Accace Sp. z o.o. Cybernetyki 10, Warszawa, Polska 18 stycznia 2019

Accace jest jednym z leaderów firm outsourcingowo-doradczych obecnym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej od roku 2006.
Nasze biura zlokalizowane są w 13 państwach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Niemcy, Chorwacja, Serbia, Czarnogóra, Macedonia, Bośnia i Hercegowina, Słowenia.
Portfel usług Świadczymy wysokiej jakości usługi księgowe i sprawozdawcze, kadrowo-płacowe, doradztwa podatkowego dla ponad 2 000 spółek krajowych i międzynarodowych. Doradzamy naszym Klientom w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych i optymalizowaniu procesów księgowych i kadrowo-płacowych.
Społeczność Accace zatrudnia obecnie ponad 550 wykwalifikowanych profesjonalistów.
Rozwijamy się i działamy zgodnie z naszymi strategicznymi celami:
People – dbamy o naszą powiększającą się społeczność, integrujemy się, rozwijamy;
Planet – angażujemy się w akcje CSR;
Profits – oferujemy naszym pracownikom benefity, mierzymy wyniki finansowe naszych działań.

Umowa o pracę - Stażysta w dziale księgowości

– Księgowanie faktur sprzedaży i zakupu, wyciągów bankowych, raportów kasowych,transakcji zakupów środków trwałych, zaliczek itp.

– Rozliczanie delegacji pracowników;

– Weryfikacja dokumentów pod względem formalno- rachunkowym;

– Pomoc w przygotowaniu raportów finansowych,zestawień,uzgodnień rejestrów VAT;

– Przygotowanie płatności dla klientów;

– Dokonywanie uzgodnień na wybranych kontach księgi głównej, pod nadzorem doświadczonych księgowych;

– Wsparcie działu księgowego w bieżących pracach.

– Studenci ostatnich lat(IV,V) lub absolwenci(preferowane kierunki Ekonomia i Finanse);

– Podstawowa wiedza z zakresu polskich zasad rachunkowości lub prawa podatkowego;

– Staże, praktyki, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

– Znajomość pakietu MS Office;

– Otwartość na rozwój i innowacyjne rozwiązania;

– Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

• Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, zaangażowania w pracę i kompetencji;
  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych, w godzinach pracy, na koszt pracodawcy;
  • Karta Multisport finansowana przez pracodawcę oraz inne benefity pracownicze;
  • Elastyczne godziny pracy (w przypadku studentów dostosowane do grafiku zajęć).