Umowa o pracę - Junior Accountant
Initiative Media Warszawa Sp. z o.o. Cybernetyki 19, Warszawa, Polska 8 lipca 2019

Initiative Media Warszawa sp. z o.o. jest domem mediowym specjalizującym się w zakupie czasu i powierzchni reklamowej we wszystkich mediach w celu realizacji kampanii reklamowych swoich Klientów. Proces ten poprzedzony jest analizą oglądalności, czytelnictwa i słuchalności poszczególnych mediów, analizami grup docelowych, nakładów na reklamę konkurencji, tworzone są optymalne scenariusze rozłożenia wydatków reklamowych w czasie oraz na poszczególne media. Wszystkie te czynności wykonywane są w oparciu o dane i badanie rynkowe oraz własne narzędzia planistyczne. Zakup poszczególnych mediów jest dodatkowo optymalizowany na poziomie zakupu każdej emisji/ogłoszenia.

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie i księgowanie faktur zakupu krajowych i zagranicznych
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie rozliczeń
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • dekretowanie i księgowanie faktur sprzedaży
  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • tworzenie rezerw
  • analiza kont dostawców
  • przygotowywanie raportów na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne
  • czynny udział w procesie zamykania miesiąca, kwartału, roku
  • wspieranie działu księgowego w bieżącej pracy, wykonywanie innych zadań
  • ścisła współpraca z innymi działami

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • preferowane wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (znajomość zasad rachunkowości/księgowości będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość programów MS Office (w szczególności Excel) oraz znajomość programów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość systemu SAP)
  • odpowiedzialność, obowiązkowość, zaangażowanie, dokładność, terminowość, uczciwość i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu – wysoka motywacja
  • chęć dalszego rozwoju zawodowego w obszarze finansowo-księgowym, nauki i pracy
  • zdolności analityczne stanowią dodatkowy atut

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę zlecenie z atrakcyjnym, adekwatnym do Twoich kompetencji i zaangażowania wynagrodzeniem
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: ubezpieczenie medyczne, multisport, dofinansowanie nauki języków obcych, miejsce parkingowe)
  • szkolenia pod okiem doświadczonych specjalistów i ich merytoryczne wsparcie każdego dnia
  • możliwość włączenia się w podejmowane przez nas projekty charytatywne
  • swobodną, niekorporacyjną atmosferę
  • pracę w kilkuosobowym zespole, gdzie panuje przyjazna, wspierająca atmosfera

Wymagane dokumenty

CV