Umowa o pracę - Junior Account Manager – Project Manager (e-commerce)
Orba Sp. z. o. o. Niedźwiedzia, Warszawa, Polska 7 lipca 2016

ORBASp. z o.o.

ORBA |WE-COMMERCE YOUR BUSINESS

Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań IT dla branży e-commerce. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów w Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej.Tworzymy dedykowane systemy B2B oraz B2C dla podmiotów zainteresowanych wejściem na rynek e-commerce bądź rozwojem dotychczasowej działalności w tym obszarze.

Poza obsługą programistyczną, wspieramy naszych Klientów w tworzeniu architektury informacji oraz funkcjonalnych założeń aplikacji, których poprawność weryfikujemy za pośrednictwem technologii prototypowania.

Nasze oprogramowania budujemy w oparciu o technologię Magento – światowego lidera rozwiązań dla handlu internetowego.

Praca u nas to nieustające wyzwania i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem z masą pomysłów, które konsekwentnie realizujemy we wszystkich naszych projektach.

Jesteśmy firmą, którą tworzą ludzie. Dzięki koleżeńskiej atmosferze nawet po godzinach chętnie spędzamy razem czas.Grillujemy, gramy w nogę albo ćwiczymy nasze umysły przy (nie tak prostych!)grach planszowych 🙂

W szczególności do współpracy zachęcamy wszystkich miłośników Magento, Cake PHP, Angulara i gier planszowych!

Umowa o pracę - Junior Account Manager – Project Manager (e-commerce)

Kontrola budżetu oraz harmonogramu projektu

Wymagania

 

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 lata

Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale czujesz, że chcesz się rozwijać w dziedzinie e-commerce – napisz do nas, znajdziemy dla Ciebie miejsce!

Mile widziane:

Zaangażowanie oraz chęć rozwoju osobistego


Oferujemy

Umowę o pracę, umowy o współpracę – jesteśmy elastyczni w podpisywaniu umów. Spotkania integracyjne – grill, wycieczki, zawody


Wymagane dokumenty

CV