Inna forma zatrudnienia - IT Talent Researcher
CodersFirst Sobieskiego, Warszawa, Polska 11 grudnia 2018

Znasz Tidal, Wirtualną Polskę czy OLX? Co łączy te firmy? Sukces. Kto jest odpowiedzialny za ich sukces? Ludzie. Ludzie, którzy tam pracują. Ludzie, którzy wynajdują i zatrudniają największe talenty IT. Pozyskiwanie i zatrudnianie specjalistów w firmach internetowych to obecnie największe wyzwanie w branży HR IT. Czy chcesz pracować z najbardziej prestiżowymi firmami technologicznymi i być częścią ich sukcesu? Czy chcesz pracować z najlepszymi i inspirującymi specjalistami IT w Europie pomagając im budować kariery?

Czy chcesz być częścią najszybciej rozwijającej się obecnie branży, wartej 30 miliardów dolarów (Grand View Research)?

Dołącz do lidera wśród najbardziej innowacyjnych firm HR w Europie.

@CodersFirst poszukuje IT Researchera w Warszawie

 

Inna forma zatrudnienia - IT Talent Researcher

Jako  Researcher w zespole Talent Analyst CodersFirst będziesz odpowiadać za identyfikację potrzeb naszych Klientów (np. Tidal, WP, OLX, FRI:DAY, Digitalkasten), tworzyć strategię rekrutacyjną we współpracy z CTO oraz Hiring Managerami oraz  wyszukiwać inspirujące talenty programistyczne w całej Europie. Zdobędziesz wiedzę nt. sektora IT, zarówno od strony biznesowej, jak i technicznej (poznasz podstawy teoretyczne wielu technologii od Assemblera, przez Javę, aż po Elixir).

Przygotuj się także na ciągłe ulepszanie procesów wewnętrznych w zespole Talent Analyst oraz udział w konferencjach i meetupach.

OBIECUJEMY NIEZWYKŁĄ SATYSFAKCJĘ:), i że po chwili pracy z nami coś, co wcześniej wydawało Ci się czarną magią, stanie się Twoją specjalnością.


Wymagania

  • http://bit.ly/2L0wPKv


Oferujemy

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie w przedziale: 2000 PLN netto – 3500 PLN netto + success fee do 1500 zł miesięcznie

  • pracę zdalną po 3 miesiącach współpracy (1 dzień w tygodniu)

  • elastyczne rozpoczęcie pracy (+/- 2h), widzimy się w biurze najpóźniej o 9:00 (codzienne spotkania scrumowe)

  • benefity: subskrypcja Netflix i Spotify, karta ZTM Warszawa, voucher Eventim po 6 miesiącach współpracy, voucher Airbnb po 12 miesiącach współpracy, bilet lotniczy na podróż dookoła świata po 3 latach współpracy (!!!)

  • atrakcyjne wyposażenie biura: chillroom, siłownia, basen, kort tenisowy, sauna – wszystko do naszego użytku!

  • dużo nauki i możliwości rozwoju – jest to idealna okazja, żeby zobaczyć, jak od podstaw powstaje startup technologiczny. Jesteśmy bardzo otwarci i chętnie dzielimy się wiedzą, a także wspieramy tych, którzy chcą się dalej rozwijać, zapewniając odpowiednie szkolenia i kursy, a nawet STUDIA (!).


Aplikuj → Prześlij na adres job@codersfirst.com odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić (max. 350 znaków). Pamiętaj o podaniu swoich danych kontaktowych: e-mail i nr telefonu.

Powodzenia!

P.S. Z naszego doświadczenia wiemy, że nie ma lepszej okazji, aby sprawdzić, co kryje świat nowych technologii i start-upów.


Wymagane dokumenty

odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić (max. 350 znaków)