Umowa o pracę - IT Support Specialist
Coberon Sp. z o.o. Warszawa, Polska 31 lipca 2018

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy technologicznej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

IT Support Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa zgłoszeń użytkowników w zakresie sprzętu, oprogramowania i sieci na poziomie pierwszej linii wsparcia
  • Wsparcie procesu rozwiązywania incydentów
  • Przygotowywanie stanowisk pracy dla nowych użytkowników
  • Konfiguracja sprzętu oraz instalacja aplikacji
  • Logowanie i rozwiązywanie ticketów
  • Dispatching
  • Tworzenie adekwatnej dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w Service Desk’u
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft
  • Umiejętność pracy z Office 365 i Sharepoint
  • Analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania i diagnostyki problemów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności miękkie

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Międzynarodowe środowisko oraz praca w przyjaznej atmosferze w centrum Warszawy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity pozapłacowe
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji funkcyjnych i przywódczych w ramach programów rozwojowych w firmie

Zapraszamy do aplikowania

Wymagane dokumenty

CV