Inna forma zatrudnienia - Praktykant/ka w wewnętrznym zespole IT Support
Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 16 kwietnia 2018

HAYS PolandJesteśmy największą na świecie firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. W Polsce zajmujemy się rekrutacją ekspertów od 2002 r. i cały czas powiększamy swój udział w rynku. To dobry powód, żeby nas lepiej poznać!

Inna forma zatrudnienia - Praktykant/ka w wewnętrznym zespole IT Support

Rozpocznij swój rozwój zawodowy wraz z nami!

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w ramach praktyk w naszym wewnętrznym zespole IT Support.


Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: 
przyjmowanie, monitorowanie i rozwiązywanie zgłoszeń dotyczących systemów IT, a również konfigurację i instalację urządzeń oraz implementację nowoczesnych rozwiązań dla biura. 

Wymagania

Kogo szukamy? 
Osób zainteresowanych możliwością rozwoju w dynamicznym środowisku IT. Istotna jest znajomość systemów Windows, pakietów MS Office, zagadnień sieciowych. Atutem będzie doświadczenie w instalacji i konfiguracji sprzętu IT. 
Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego.


Oferujemy

Zapewniamy: pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole! W którym podniesiesz swoje kwalifikacje oraz zdobędziesz doświadczenie w globalnej organizacji. 
Oferujemy niezbędne narzędzia pracy oraz nowoczesną platformę szkoleniową dopasowaną do potrzeb i umiejętności każdego pracownika.

Nie wahaj się i przeslij swoje CV!

http://hays-apply.hays-careers.com/hays_pl_en/Search/Vacancy/All/2/2726859/Praktykant_ka%20w%20wewn%C4%99trznym%20zespole%20IT%20Support%20Warsaw%20Poland.html


Wymagane dokumenty

CV