Umowa o pracę - inżyniera ds. ofertowania i przygotowania produkcji
VFM sp. z o.o. Sochaczew, Polska 2 października 2018

Nasz zespół to specjaliści w swoich dziedzinach – kompetencje zdobywane na rynku nieruchomości, budownictwa i finansów pozwalają nam kompleksowo dbać o jakość oferowanych usług i produktów.

Łączymy interesy najemców i właścicieli mieszkań, których otaczamy kompleksową opieką zarówno w zakresie zakupu, wykończenia, wyposażenia, jak i dalszej obsługi wynajmu.

Naszą misją jest dynamiczny rozwój rynku najmu w Polsce – doskonale znamy oczekiwania wszystkich zainteresowanych stron i potrafimy im sprostać. Uważamy, że celem strategicznym dla Polski, w którego osiągnięciu chcemy mieć duży udział, jest doścignięcie przez polski rynek najmu standardów europejskich i wdrożenie globalnego konceptu korzystania z aktywów (najem mieszkań), zamiast ich posiadania (własność mieszkania), dzięki czemu mieszkaniec „czuje się jak u siebie” i jednocześnie zachowuje elastyczność na wypadek różnych scenariuszy życiowych.

Zakres zadań:

  • Ofertowanie wykonawców na poszczególne zakresy prac (poszukiwanie dostawców, wysyłanie zapytań o ofertę, wstępna analiza i selekcja przesłanych ofert, rekomendacja wyboru dostawcy)
  • zamawianie dostaw,
  • rozliczanie wykonawców,
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

Wymagania

  • Wykształcenie na kierunku budownictwo lub w trakcie studiów magisterskich zaocznych (ze względu na wymaganą dyspozycyjność),
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w biurze budowy w Sochaczewie (30 min. dojazdu od warszawy Zachodniej),
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, uczciwość, i komunikatywność,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, wykonywania przedmiarów robót oraz sporządzenie zapytań ofertowych,
  • znajomość obsługi komputera – autocad, excel, word, outlook, (znajomość Dokumentów Google dodatkowym atutem)
  • posiadanie prawa jazdy kategori B,

Dodatkowe atuty:

– doświadczenie na stanowsku o zbliżonym zakresie zadań,

– długoterminowe zatrudnienie i rozwój wraz z rozwojem firmy,

– znajomość języków obcych,

Oferujemy

  • umowę o prace na pełen etat (jeśli oczekiwana inna forma, podejdziemy elastyczniej)
  • zatrudnienie od października 2018 r. (w zależności od wyników rekrutacji)
  • prace w szybko rozwijającej się firmie i młodym, dynamicznym zespole,
  • zdobycie wiedzy, doświadczenia i praktycznych umiejętności przy bieżącym wsparciu doświadczonych osób,
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy oraz umiejętności,
  • wsparcie w zdobyciu doświadczenia
  • rozwój zawodowy wraz z rozwojem firmy – szansa na wypracowanie i zdobycie wysokiej pozycji w firmie, która się rozwija.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim na adres kz@vfm.pl. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Do treści zgłoszenia (maila lub CV) prosimy o załączenie dopisku: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”