Umowa o pracę - Inżynier wsparcia sprzedaży
MLEKOMAT SP. Z O.O. 05-480 Karczew, Polska 26 kwietnia 2019

MLEKOMAT to stabilna firma, posiadająca ponad 25-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu nowych technologii dla branży spożywczej. Specjalizujemy się w produkcji i wdrażaniu zarówno maszyn i urządzeń oraz całych linii technologicznych dla przemysłu spożywczego.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie kalkulacji i ofert dla komponentów, usług i projektów,
  • Przygotowanie koncepcji technologicznych oferowanych projektów we współpracy
    z klientami oraz działem technicznym firmy,
  • Rozmowy techniczno-handlowe z klientami i poddostawcami
  • Promowanie i budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
  • Udział w sympozjach, targach handlowych,
  • Udział w szkoleniach / seminariach organizowanych przez firmę,
  • Wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego,

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Ukończenie studiów inżynieria procesowa / inżynieria chemiczna / przetwórstwo żywności / technologia żywności lub kierunków pokrewnych
  • średniozaawansowana znajomość obsługi komputera, Microsoft Office; w szczególności Excel, Word, Outlook,
  • podstawowa umiejętność obsługi programu AutoCAD
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • chęć do nauki
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • mile widziana znajomość j. rosyjskiego,
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • interesujące wyzwania oraz możliwości rozwoju,
  • pracę w młodym i energicznym  zespole.

Wymagane dokumenty

CV