Umowa o pracę - Inżynier Wsparcia
Green Minds Sp.zo.o. Wola, Warszawa, Polska 18 września 2017

Firma: to spółka świadcząca profesjonalne i kompleksowe usługi IT w Polsce i za granicą

  • Uprawnienia, zadania, obowiązki i odpowiedzialności
  • Realizacja zadań przypisanych przez kierownika projektu
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Raportowanie zadań i czasu pracy

Wymagania

Opis stanowiska:
  Doświadczenie:
1-2 lata na podobnym stanowisku
   Wymagane kwalifikacje / Jeśli:

  • Potrafisz pracować w zespole, jesteś komunikatywny
  • Uwielbiasz samodzielnie rozwiązywać problemy
  • Jesteś osobą odpowiedzialną
  • Jesteś systematyczny
  • Sumiennie realizujesz powierzone zadania
  • Myślisz analitycznie
  • Przywiązujesz wagę do szczegółów, jesteś perfekcjonistą
  • Lubisz optymalizować, automatyzować, szukać usprawnień
  • Lubisz się uczyć i poznawać nowe technologie
  • Nie przeraża Cię praca z krytycznymi systemami IT
            Znajomość:
    SQL (bardzo dobra)
    Oracle PL/SQL (dobra)
    Administracja Linux (dobra)
    Programowanie bash (dobra)
            Mile widziane / Znajomość technologii:
    Administracja bazą Oracle
    Administracja systemem UNIX
    Programowanie skryptowe (perl, python, php)
    Sieci TCP/IP
    Narzędzia typu ETL

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (w zależności od projektu i wyników)
  • Przyjazne, „niepalące” warunki pracy i luźną koleżeńską atmosferę
  • Komfortowe miejsce pracy
  • Pracę w zespole nastawionym współpracę i ciągły rozwój
  • Ambitne i wymagające projekty dla największych polskich i zagranicznych firm
  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Możliwość pracy w doświadczonym zespole i uczenia się od najlepszych
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  •  Konferencje tematyczne
  • Integracje formalne i nieformalne

Miejsce pracy-  Biuro firmy – Warszawa, Wola ul. Górczewska
Czas pracy: 9 – 17/ Możliwe elastyczne godziny pracy (w granicach 7 – 19)

Wynagrodzenie: netto B2B: 6000-8 000 PLN/

Wymagane dokumenty

CV