Umowa o pracę - Inżynier Sprzedaży (systemy uzdatniania wody) – nr ref. 9490
Bank Danych o Inżynierach Warszawa, Polska 3 lipca 2018

Opis pracodawcy:
Klient Banku Danych o Inżynierach.

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne dla klientów firmy
  • przygotowywanie ofert
  • nadzór nad realizacją inwestycji
  • udział w szkoleniach, konferencjach, targach itp.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (ochrona środowiska, uzdatnianie wody/ścieków lub pokrewne)
  • min. 1 rok doświadczenia w branży przemysłowych oczyszczalni ścieków lub systemów uzdatniania wody
  • znajomość technologii uzdatniania wody i ścieków
  • umiejętność doboru urządzeń i technologii do wymagań klientów
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawdo jazdo kat. B

Oferujemy

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej renomie na rynku przemysłowych oczyszczalni ścieków i systemów uzdatniania wody
  • samochód służbowy
  • szkolenia

Wymagane dokumenty

CV