Umowa o pracę - Inżynier Sprzedaży – spawalnictwo
Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 25 kwietnia 2017

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, lider na rynku spawalniczym (95% polskiego rynku), specjalizującej się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań technologicznych w zakresie spawania, natrysku termicznego, a także lutowania.

Umowa o pracę - Inżynier Sprzedaży – spawalnictwo

Inżynier Sprzedaży będzie odpowiedzialny za doradztwo techniczne, wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów, prezentację oferty, dobór odpowiednich metod łączenia materiałów. Do zadań osoby wybranej na stanowisko Doradcy Technicznego należeć będzie wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i technologii, a także rozwijanie sieci klientów na podległym terenie działania pomiędzy Łodzią a Warszawą.

Wymagania

Do aplikowania zachęcamy studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunków technicznych, np.: spawalnictwo, inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn oraz pokrewnych. Konieczna na tym stanowisku jest wiedza i/lub pasja z obszaru spawalnictwa. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dużym atutem. Szukamy osób otwartych, gotowych do odbywania podróży służbowych, samodzielnych. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z klientem.


Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju w firmie będącej światowym liderem w branży spawalniczej, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, narzędzia do pracy oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych (m.in. zdobycie uprawnień spawalniczych w trakcie 3 miesięcznego szkolenia).


Wymagane dokumenty

Aktualne CV prześlij na adres: turowska@hays.pl wraz z dopiskiem „spawalnictwo”.