Umowa o pracę - Inżynier Produktu (aparatura kontrolno-pomiarowa) – nr ref. 9492
Bank Danych o Inżynierach Warszawa, Polska 4 lipca 2018

Opis pracodawcy:
Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma zajmująca się dystrybucją i serwisem specjalistycznej aparatury kontrolno-pomiarowej.

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z obecnymi i nowymi klientami
  • obsługa posprzedażna i gwarancyjna sprzedanego oprzyrządowania
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami zagranicznymi
  • przygotowywanie prezentacji nowo wprowadzanego do obrotu sprzętu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, aparatura pomiarowa, radiokomunikacja, telekomunikacja)
  • znajomość elektronicznego sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • umiejętność poszukiwania i nawiązywania kontaktów z klientami
  • samodzielność
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Firma oferuje:

  • szkolenia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • cykl szkoleń
  • nienormowany czas pracy

Wymagane dokumenty

CV