Umowa o pracę - Inżynier mechanik
BAKS Kazimierz Sielski Karczew, Polska 27 lutego 2019

Firma BAKS – producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym, w związku z planami rozbudowy i ekspansji poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier mechanik

Miejsce pracy: Karczew, mazowieckie

Opis stanowiska:

Poszukujemy inżyniera do pracy w dziale technicznym. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należało będzie m.in.: doradztwo techniczne, przygotowywanie zestawień materiałowych na podstawie dokumentacji projektowej, opracowywanie dokumentacji technicznej wyrobów, nadzór nad produkcją, reprezentowanie firmy na targach i konferencjach.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika lub inżynieria produkcji)
  • znajomość obsługi programu AutoCAD
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego i/ lub rosyjskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • dostęp do programu Multisport
  • umowę o pracę

Wymagane dokumenty

CV