Umowa o pracę - Inżynier ds. zastosowań (Materiały i Narzędzia Ścierne)
Recruitment International Consulting Group Sp. z o.o. Warszawa, Polska 13 września 2017

Dla naszego Klienta, lidera w branży nowych technologii, poszukujemy kandydata na stanowisko:

 Zakres obowiązków:

  •  Współpraca z klientem końcowym i firmami projektowymi
  •  Doradztwo techniczne
  •  Prowadzenie szkoleń i audytów
  •  Tworzenie i weryfikacja dokumentacji technicznej
  •   Współpraca z działem handlowym

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne ( inżynieria materiałowa, mechanika,obróbka skrawaniem lub inne pokrewne)
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi ręcznych urządzeń elektrycznych lub pneumatycznych np. szlifierka kątowa
  • Znajomość programów Auto CAD oraz programów Microsoft Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski

Wymagane dokumenty

CV