Staż/praktyki - Inżynier ds. rozwoju produktu
Enco Sp. z o.o. Warszawa, Polska 21 lutego 2018

                                                          Inżynier ds. Rozwoju Produktu

Główne zadania:

  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji produkcyjnej i projektowej wyrobu. Nadzór nad prawidłowym dokumentowaniem zmian i archiwizacją danych.
  • Prowadzenie działań związanych z udoskonalaniem już istniejących produktów  i optymalizacją kosztów.
  • Udział w definiowaniu narzędzi dotarcia z ofertą  do Klienta, w tym opracowywanie  materiałów marketingowych  oraz prezentacji technicznych wyrobu.
  • Dobór rozwiązań technicznych dla klientów w zakresie prowadzonego produktu oraz sporządzanie ofert techniczno – handlowych.
  • Realizacja projektów wykonawczych w zakresie implementacji produktu.

Wymagania

Do aplikowania na w/w stanowisko zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne, mile widziane ukończenie wydziału Telemechaniki i Zabezpieczeń )
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z obszaru elektroenergetyki. Autentyczne zainteresowanie tematyką SMART GRID. 3. Dobra umiejętność obsługi AutoCad
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność i terminowość
  •  Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ewentualnie inna forma zatrudnienia

  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pakiet Multisport
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagane dokumenty

cv