Umowa o pracę - Inżynier ds. Mechaniki – nr ref. 9266
Bank Danych o Inżynierach Warszawa, Polska 8 listopada 2017

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma specjalizująca się w projektowaniu i realizacji instalacji wentylacyjnych oraz automatyki dla bloków energetycznych, hut szkła i hut metali.

Zakres obowiązków:

  • doradztwo w zakresie instalacji wentylacji mechanicznych
  • praca z dokumentacją projektową i wykonawczą
  • nadzór wykonawczy nad realizowanymi projektami
  • organizacja i nadzór serwisu dla wykonanych instalacji
  • przygotowywanie i redakcja materiałów informacyjnych oraz technicznych do publikacji na stronie internetowej
  • redakcja kart katalogowych urządzeń, instrukcji użytkownika itp.
  • inne pomocnicze prace techniczne i biurowe

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: energetyka, inżynieria środowiska, mechanika) lub studenci ostatniego roku studiów
  • mile widziane doświadczenie z zakresu wentylacji
  • min. dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • dobra znajomość programu AutoCAD

Oferujemy

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w przedsięwzięciach inwestycyjnych na dużych obiektach
  • pakiet szkoleń
  • praca w młodym zespole

Wymagane dokumenty

CV