Umowa o pracę - Inżynier ds. jakości drewna
Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. Lubartów, Polska 10 kwietnia 2017

Roto Okna Dachowe jest jednym z wiodących na świecie producentów okien dachowych, akcesoriów i schodów strychowych. W codziennej pracy wszyscy realizujemy główną zasadę Roto: „Więcej swobody. Więcej komfortu.” Wynikiem tego wyjątkowego zaangażowania jest odznaczenie i tytuł „Brązowa Budowlana Marka Roku 2016”.

Twoje zadania:

  • kreowanie polityki przedsiębiorstwa w zakresie kryteriów i jakości elementów drewnianych
  • nadzorowanie jakości dostaw oraz współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi w kierunku ciągłej poprawy jakości dostarczanych materiałów
  • przeprowadzanie audytów u dostawców
  • prowadzenie procesu reklamacji dotyczących elementów drewnianych
  • prowadzenie badań laboratoryjnych i testowych wyrobów
  • inicjowanie i nadzorowanie zmian mających na celu doskonalenie wyrobów
  • znajomość i stosowanie norm technicznych i jakościowych
  • udział w zespołach projektowych tworzących nowe produkty
  • ścisła współpraca z działem jakości w Niemczech innymi działami  firmy  w    szczególności  z działem zakupów, rozwoju i produkcji

Wymagania

Profil:

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku min. 2 lata

lub wykształcenie wyższe, kierunek technologia drewna

  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • dobra znajomość MS Office

Oferujemy

  • ambitne i odpowiedzialne zadania
  • kontakt z centralą w Niemczech, zagranicznymi kontrahentami
  • stabilność zatrudnienia w przyjaznej atmosferze
  • profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
  • kursy językowe w siedzibie firmy

Wymagane dokumenty

cv oraz opcjonalnie list motywacyjny