Umowa o pracę - Inżynier ds. Doradztwa Technicznego i Sprzedaży – nr ref. 9239-17
Bank Danych o Inżynierach Warszawa, Polska 20 października 2017

Klient Banku Danych o Inżynierach. Autoryzowany dystrybutor produktów smarowych, zajmujący się sprzedażą i doradztwem technicznym.

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne i sprzedaż specjalistycznych środków smarowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie i rozwijanie dotychczasowej bazy klientów
  • raportowanie z wizyt u klientów bezpośredniemu przełożonemu
  • przygotowywanie ofert dla klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynier mechanik lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie w branży smarowo-olejowej (środki smarowe dla przemysłu)
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość pracy w trybie home office
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty

CV