Umowa zlecenie - Inżynier budowy – staż/praktyki płatne
Electra M&E Polska Sp. z o.o. Warszawa, Polska 9 lutego 2018

Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Obecnie poszukujemy do pracy na naszych budowach w Warszawie:

Inżyniera budowy – staż/praktyki

(Inżynieria Środowiska)

Opis stanowiska:Wsparcie kierownika robót/projektu w prowadzeniu budowy w zakresie instalacyjnym; Prowadzenie i rozliczanie prac firm podwykonawczych oraz dostaw wg zawartych umów; Sporządzanie zestawień materiałowych (przedmiary, obmiary) oraz ewidencja kart materiałowych; Kompletowanie certyfikatów, deklaracji zgodności, aprobat technicznych; Przetwarzanie danych dotyczących ilości wykonanych prac; Kontrolowanie zgodności wykonywanych prac z dostarczoną dokumentacją techniczną; Przygotowywanie raportów dziennych z postępu prac oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektu.

Wymagania

Wymagania: Studenci oraz absolwenci studiów inżynierskich na kierunku Inżynierii Środowiska; Chęć zdobywania doświadczenia w pracy na budowie; Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office; Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD; Umiejętność czytania rysunków technicznych; Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego; Umiejętność pracy w zespole; Dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie, zatrudnienie w ramach umowy zlecenia, możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty

CV