Umowa zlecenie - Inżynier Budowy
APPIUS Inżynieria Sp. z o.o. Marywilska 38, Warszawa, Polska 4 stycznia 2018

Appius Inżynieria Sp. z o.o.

W dziedzinie projektowania infrastruktury komunikacyjnej jesteśmy specjalistami. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę.

Appius Inżynieria Sp. z o.o. to kompleksowe rozwiązania w ramach projektowania infrastruktury komunikacyjnej. Zapewniamy Państwu profesjonalne wsparcie na bazie naszego wieloletniego doświadczenia oraz wykwalifikowanej kadry.

Nazwa naszej firmy wywodzi się od Appiusa Claudiusa Caecusa, który został konstruktorem jednego z pierwszych akweduktów w Rzymie zwanego od jego imienia Aqua Appia, a także najstarszej bitej drogi rzymskiej – Via Appia.

Stanowisko: Inżynier Budowy – branża drogowa, konstrukcyjno-budowlana

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    sprawdzanie dokumentacji powykonawczej i wykonawczej,

    pełnienie funkcji Asystenta Inspektora Nadzoru Inwestorskiego,

    przygotowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej,

    koordynacja zadań projektowych,

    redagowanie pism i wniosków do opinii i uzgodnień

    telefoniczna i mailowa obsługa klienta,

Wymagania

    wykształcenie min. średnie, minimum czwarty semestr studiów wyższych na kierunku budownictwo lub pokrewnym np. geodezja,

    znajomość programów AUTOCAD oraz pakietu MS Office,

    dobra organizacja pracy,

    rzetelność, ambicja, odpowiedzialność,

Oferujemy

    stabilne warunki zatrudnienia,

    szkolenie w zakresie obsługi programów branżowych,

    możliwość rozwoju zawodowego,

    możliwość zdobywania praktyki zawodowej do uzyskania uprawnień budowlanych w specjalności:

inżynieryjnej drogowej- projektowe i wykonawcze

konstrukcyjno-budowlanych – wykonawcze

elektryczne- projektowe,

sanitarne- projektowe.

• życiorys i list motywacyjny, • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.