Umowa o pracę - Inżynier Automatyk – nr ref. 9479
Bank Danych o Inżynierach Łódź, Polska 3 lipca 2018

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma działająca w obszarze automatyki i robotyki wskazana przez Parlament Europejski jako jedna z najlepszych firm technologicznych Europy EU Top 50.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów automatyki i robotyki dla systemów automatycznej apteki
  • tworzenie oprogramowania w środowisko CodeSys (mile widziane sterowniki Wago)
  • uruchamianie projektowanych maszyn w trybie developerskim i produkcyjnym
  • współpraca z konstruktorami przy projektowaniu i uruchamianiu zaprojektowanych systemów i urządzeń w formie Rapid-prototyping

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, specjalność: automatyka, robotyka lub pokrewne
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania C
  • znajomość obsługi programu Solid Edge
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i wysoka motywacja do pracy

Oferujemy

  • możliwość pracy w firmie  nagrodzonej wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami w Polsce i na świecie
  • współpraca  z najlepszymi w branży
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • dobrą atmosferę

Wymagane dokumenty

CV